<< Grudzień 2018 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1
  3  4  5  7  8
1011121415
1718192122
27
31      
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Ks. Tomasz

Drodzy Internauci. Z względu na tworzenie nowej odsłony (layout) naszej strony Wspólnoty oraz z powodu przenoszenia jej na inny serwer tymczasowo nasza galeria zdjęć jest niedostępna. Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o cierpliwość. Już wkrótce pojawimy się w nowoczesnej odsłonie.

poniedziałek, 17, grudzień 2018

Jurek

Dzisiaj o 18:15 w TV Trwam, w programie "Westrplatte młodych" kontynuacja wczorajszego tematu Wieczoru Chwały - świadectwo aktorki Patrycji Hurlak, autorki książki "Nawrócona wiedźma".
Polecam.

piątek, 30, listopad 2018

Maria

W Imię Miłości! Można być w kapłaństwie, w zakonie, w małżeństwie, lub we wspólnocie przykościelnej, ale NIE BYĆ W SERCU JEZUSA. Nie kochać Go, nie rozmawiać z Nim, nie tęsknić za Nim. Wszystko wykonywać mechanicznie. Zaniedbywać relację zjednoczenia z Nim. Jezus jest stale obecny w naszym sercu przez łaskę uświęcającą. Ale nie zawsze my jesteśmy obecni w Sercu Jezusa. Można być długo w kaplicy przed Jezusem a nie być w Jego Sercu. Pewna zakonnica po 20 latach od złożenia ślubów usłyszała w sercu głos Jezusa: "Kiedy oddasz mi się całkowicie?". Była zszokowana. Powiedziała: "Jezu przecież 20 lat temu oddałam się Tobie, związałam z Tobą poprzez śluby zakonne". Do wspólnoty nie wzywa nas człowiek, tylko Jezus. To Bóg nas powołuje, kierując do nas słowa „Pójdź za Mną”. W życiu mamy dbać tylko o przypodobacie się Jezusowi, a nie Przełożonej, Księdzu, braciom czy siostrom. Relacja z Jezusem jest najważniejsza. Jezus jest żywą Osobą pełną tkliwych uczuć. Jest człowiekiem spragnionym miłości, czułości, troski. Jezus w swojej miłości oddaje się całkowicie i pragnie by dusze także oddawały Mu się całkowicie. Żeby być nieustannie w Sercu Jezusa trzeba mieć serce wolne. Jeżeli serce jest zniewolone najmniejszym grzechem - zbytnio przywiązane do osób, rzeczy, spraw doczesnych nie będzie należało wyłącznie do Jezusa. Jeżeli serca noszą na sobie ciężar braku przebaczenia ludziom, braku czystości intencji, by wszystko czynić tylko dla Boga- takie serca nie będą należały całkowicie do Jezusa. Jeżeli w sercach są kumulowane małe niewierności, zdrady bez natychmiastowego żalu, poprawy i zadośćuczynienia - takie serca nie przyniosą pociechy Jezusowi. 

poniedziałek, 19, listopad 2018

Maria

Polecam niesamowite świadectwo o uzdrowieniu które niedawno dokonało się w Sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

sobota, 10, listopad 2018

Marysia

31 październik. Jest piękny i słoneczny dzień, razem z siostrą Ulą jesteśmy od rana w Parafii Woskrzenice, gdzie przebiega kolejny dzień misji prowadzonej przez naszego Księdza. Atmosfera przepełniona radością i zasłuchaniem konferencji zarówno Pana Darka Kowalskiego, jak i naszego Księdza. Zawierzenie i oddanie całego życia Panu Jezusowi było przeżyciem dla Parafian jak i dla nas posługujących. Ludzie przyjęli nas bardzo życzliwie, uśmiechali się, rozmawiali z nami. Bardzo chciałam podziękować wszystkim osobom z WJD, które modlą się cały czas w intencji prowadzonych misji. 

sobota, 03, listopad 2018

ks. Tomasz

www.facebook.com/Parafia-%C5%9Aw-Micha%C5%82a-Archanio%C5%82a-w-Woskrzenicach-1830316700349560

 

Zachęcamy do modlitwy za misję w Woskrzenicachoraz zagladaniena stronę Facebook tamtej parafii(link powyżej), gdzie można na bierząco śledzić kolejne dni trwających tam misji.

środa, 31, październik 2018

Ania J.

Bardzo proszę o modlitwę za Anię, siostrę naszej Basi z diakonii muzycznej. Wczoraj uległa wypadkowi i jest w stanie krytycznym. 

wtorek, 30, październik 2018

Marek Hawryluk

Drodzy Siostry i Bracia z WJD, proszę o modlitwę za mojego Tatę, ś.p. Jana, który nagle odszedł we wtorek do domu Ojca. Msza święta pogrzebowa za mojego Tatę będzie w sobotę 27 października o g. 10 w parafii Bożego Ciała w Siedlcach. Dziękuję za Waszą pamięć w modlitwie! Pozdrawiam w Panu! 

piątek, 26, październik 2018

Ks. Tomasz

Wcią potrzebujemy chętnych do świadectw lub innej posługi podczas tygodnia głoszenia misyjnego w Woskrzenicach (28.10-04.11.2018). Chętni proszeni są o kontakt z Marysią Chromińską.

środa, 10, październik 2018

Ks. Tomasz

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Siostrom i Braciom z WJD, którzy zgłosili gotowość do roznoszenia zaproszeń w Woskrzenicach w sobotę  tj. 13.10. Musiałem wybrać 16 z grona ponad dwudziestu osób, gdyz tyle wystarczy do realizacji tego zadania. Pozostających proszę o modlitwę  tego dnia w intencji naszych Posłańców oraz Gospodarzy domów.

środa, 10, październik 2018

Mariusz z WJD

Wszystkim kochającym Kościół polecam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=KS06xJZY3cc&t=13s

wtorek, 02, październik 2018

Ks. Tomasz

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z treścia artykułu pt. "Przygotowanie do misji w parafii Woskrzenice", który zamieściłem na stronie www.sne.siedlce.pl

wtorek, 02, październik 2018

Jurek S.

 

Chętnych do roznoszenia zaproszeń na Parafialne Misje Ewangelizacyjne w Woskrzenicach, w sobotę 13 października 2018 r. proszę o telefoniczne zgłoszenia i szczegóły pod mój nr telefonu 509 727 263.
Jerzy Sidorowicz.

czwartek, 20, wrzesień 2018

Ania K

Pogrzeb śp.Piotra - Marlenki Kobuszewskiej Taty odbędzie się w środę w kościele św. Józefa w Siedlcach o godz. 11. 

O godz. 9:45 w kaplicy na ul. Starowiejskiej będzie sprawowany różaniec za zmarłego.

poniedziałek, 03, wrzesień 2018

Ania K

Kochani

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tata Marlenki Kobuszewskiej.

W imieniu Marlenki praszę o modlitwę za śp zmarłego Piotra i za całą Rodzinę.

poniedziałek, 27, sierpień 2018

Ania Nawrocka

Kochane siostry, kochani bracia

Justynka Tymoszuk dziękuje wszystkim za modlitwę, wsparcie i obecność w tym trudnym dla niej czasie.

Jednocześnie informuję, że została zamówiona Msza święta w intencji zmarłego męża. Msza odbędzie się 2 września tj. Niedziela o godz 12.00 w Krzewicy--30km. Po Mszy świętej Justynka zaprasza całą Wspólnotę na kawę.

Dlatego bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności do mnie, byśmy mogli pomóc Justynce w organizacji. Pozdrawiam

czwartek, 16, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Pogrzeb śp. Jerzego, męża Justynki Tymoszuk odbędzie się we wtorek. Kościół w Krzewicy. Msza o 15 a różaniec o 14.00. Proszę o informację do mnie kto się wybiera, ponieważ Justynka bardzo prosi wszystkich na obiad. Chce by w tym trudnym czasie być z nią.

sobota, 11, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Dzisiaj w nocy zmarł mąż naszej siostry Justyny Tymoszuk. W imieniu Justyny proszę o modlitwę 

piątek, 10, sierpień 2018

magi

jestem na patologii ciąży w Warszawie w Szpitalu Bielańskim, więc błagam o modlitwę za synka w brzuchu (chcemy go nazwać Adam Jan). Termin jest dopiero na 13.11.2018 ale mogę urodzić dużo wcześniej, bo to zagrożona ciąża.  Proszę o modlitwę o donoszenie ciąży jak najdłużej, o szczęśliwy poród i połóg dla synka i dla mnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za modllitwę. Chwała Panu za cuda, jakch będzie dokonywał w naszym życiu. Magdalena Maria

czwartek, 09, sierpień 2018

Malgorzata

Błagam bracia i siostry o modlitwe w intencji cudu uzdrowienia małego Bruna Augustyna ur. 30.06.2018 roku. Pare dni po porodzie trafił do szpitala z problemami neurologicznymi jest karmiony przez sonde, nie oddycha samodzielnie tylko przez respirator:( Tylko dobry Bóg w Trójcy Przenajświetrzej może sprawić cud powrotu do zdrowia.

środa, 11, lipiec 2018

Magi

Dnia 12 lipca 2018 w czwartek o 6.00 rano w katedrze w Siedlcach będzie msza święta dziękczynna z okazji 8 rocznicy ślubu mojej i męża z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie :-) jeśli macie czas zapraszam na mszę lub się pomódlcie gdzie i kiedy możecie :-) 

poniedziałek, 09, lipiec 2018

Damian z WJD

Szczę Boże: Bracia i Siostry, Bóg mnie narodził, spotykałem kolęzankę z wspólnoty. Pomagałem koleżance naprawić rower. Pozdrawiam was.

czwartek, 05, lipiec 2018

Jurek z WJD

"Gościu" z dnia 15 kwietnia 2018r. postaram się pomóc na ile będzie to możliwe. Proszę o kontakt poprzez www.siedlce.odszkodowania.euco.pl

Jurek

niedziela, 01, lipiec 2018

Damian z WJD

Szczę Boże, Bracia i Siostry, dziękuje panu Bogu mam przyjaciół na można na ich liczyć i dobrze z nimi się bawić wspólnie i poświecać czas na to. Pozdrawiam was :).

czwartek, 28, czerwiec 2018

Magi

Błagam o modlitwę za zagrożoną ciążę i za mnie i za męża, by syn urodził się zdrowy :-) termin mam na 9/11/18. pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję za wszystko :-) 

środa, 27, czerwiec 2018

Ks. Tomasz

ZMIANA MIEJSCA ODPRAWY ODPOWIEDZIALNYCH W PONIEDZIAŁEK 2.07 O GODZINIE 18:00 W SALI PRZY ZAKRYSTII ŚW. JÓZEFA.

poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Ks. Tomasz

W najbliższy poniedziałek to jest 2 lipca o godz. 18:00 w gmachu SNE przy ul. Szkolnej 22 odbędzie się odprawa wszystkich osób odpowiedzialnych za poszczególne posługi podczas ewangelizacji w Okunince. Na tym spotkaniu każdy odpowiedzialny przedstawi swoją wizję realizacji zadania, którego się podjął.  Obecność obowiązkowa.

poniedziałek, 25, czerwiec 2018

gość

Duchu Święty przyjdź i działaj i umacniać i ubogacjaj.Tobie się oddaje. I Tobie powierzam moją rodzinę. Ty nas znasz po imieniu. Ty wiesz czego nam potrzeba. Bądź uwielbiony Panie mój i Boże. Dziękuję Ci za wszystko co już za mną i co przede mną. Ty trzymasz pieczę nad moim życiem. Bądź uwielbiony w każdym ludzkim sercu, najpiekniejszej Twojej świątyni. Chwała Ci Panie.

sobota, 23, czerwiec 2018

Sebastian Wojtkowski

Witam serdecznie. Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Małgosię. Jest po cesarskim cięciu dzięki temu mamy wspaniałego synka Kacperka ale rana nie goi się i żonie grozi trzecia operacja w ciągu miesiąca. Z góry dziękuję. Bóg zapłać

piątek, 22, czerwiec 2018

gość

Szczę Boże: Bracia i Siostry: pomogłem w sklepie staremu panu zrobić zakupy, wybrać tańsze produkty. Bóg mnie dwa razy nagrodził w następny sklepie spotykałem moja ulubiona koleżankę kasjerkę zostawiłem u niej moje zakupy. Bóg mi zrobił że mam bliska osobę prawie jak siostrę że mogę z nia często rozmawiać na różne tematy na swoim osiedlu. Pozdrawiam was :).

wtorek, 19, czerwiec 2018

 

Powered by Phoca Guestbook