<< Październik 2018 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  5  6
  8  91012
1516171920
2223242627
    
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Ks. Tomasz

Wcią potrzebujemy chętnych do świadectw lub innej posługi podczas tygodnia głoszenia misyjnego w Woskrzenicach (28.10-04.11.2018). Chętni proszeni są o kontakt z Marysią Chromińską.

środa, 10, październik 2018

Ks. Tomasz

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Siostrom i Braciom z WJD, którzy zgłosili gotowość do roznoszenia zaproszeń w Woskrzenicach w sobotę  tj. 13.10. Musiałem wybrać 16 z grona ponad dwudziestu osób, gdyz tyle wystarczy do realizacji tego zadania. Pozostających proszę o modlitwę  tego dnia w intencji naszych Posłańców oraz Gospodarzy domów.

środa, 10, październik 2018

Mariusz z WJD

Wszystkim kochającym Kościół polecam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=KS06xJZY3cc&t=13s

wtorek, 02, październik 2018

Ks. Tomasz

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z treścia artykułu pt. "Przygotowanie do misji w parafii Woskrzenice", który zamieściłem na stronie www.sne.siedlce.pl

wtorek, 02, październik 2018

Jurek S.

 

Chętnych do roznoszenia zaproszeń na Parafialne Misje Ewangelizacyjne w Woskrzenicach, w sobotę 13 października 2018 r. proszę o telefoniczne zgłoszenia i szczegóły pod mój nr telefonu 509 727 263.
Jerzy Sidorowicz.

czwartek, 20, wrzesień 2018

Ania K

Pogrzeb śp.Piotra - Marlenki Kobuszewskiej Taty odbędzie się w środę w kościele św. Józefa w Siedlcach o godz. 11. 

O godz. 9:45 w kaplicy na ul. Starowiejskiej będzie sprawowany różaniec za zmarłego.

poniedziałek, 03, wrzesień 2018

Ania K

Kochani

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tata Marlenki Kobuszewskiej.

W imieniu Marlenki praszę o modlitwę za śp zmarłego Piotra i za całą Rodzinę.

poniedziałek, 27, sierpień 2018

Ania Nawrocka

Kochane siostry, kochani bracia

Justynka Tymoszuk dziękuje wszystkim za modlitwę, wsparcie i obecność w tym trudnym dla niej czasie.

Jednocześnie informuję, że została zamówiona Msza święta w intencji zmarłego męża. Msza odbędzie się 2 września tj. Niedziela o godz 12.00 w Krzewicy--30km. Po Mszy świętej Justynka zaprasza całą Wspólnotę na kawę.

Dlatego bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności do mnie, byśmy mogli pomóc Justynce w organizacji. Pozdrawiam

czwartek, 16, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Pogrzeb śp. Jerzego, męża Justynki Tymoszuk odbędzie się we wtorek. Kościół w Krzewicy. Msza o 15 a różaniec o 14.00. Proszę o informację do mnie kto się wybiera, ponieważ Justynka bardzo prosi wszystkich na obiad. Chce by w tym trudnym czasie być z nią.

sobota, 11, sierpień 2018

Anna Nawrocka

Dzisiaj w nocy zmarł mąż naszej siostry Justyny Tymoszuk. W imieniu Justyny proszę o modlitwę 

piątek, 10, sierpień 2018

magi

jestem na patologii ciąży w Warszawie w Szpitalu Bielańskim, więc błagam o modlitwę za synka w brzuchu (chcemy go nazwać Adam Jan). Termin jest dopiero na 13.11.2018 ale mogę urodzić dużo wcześniej, bo to zagrożona ciąża.  Proszę o modlitwę o donoszenie ciąży jak najdłużej, o szczęśliwy poród i połóg dla synka i dla mnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za modllitwę. Chwała Panu za cuda, jakch będzie dokonywał w naszym życiu. Magdalena Maria

czwartek, 09, sierpień 2018

Malgorzata

Błagam bracia i siostry o modlitwe w intencji cudu uzdrowienia małego Bruna Augustyna ur. 30.06.2018 roku. Pare dni po porodzie trafił do szpitala z problemami neurologicznymi jest karmiony przez sonde, nie oddycha samodzielnie tylko przez respirator:( Tylko dobry Bóg w Trójcy Przenajświetrzej może sprawić cud powrotu do zdrowia.

środa, 11, lipiec 2018

Magi

Dnia 12 lipca 2018 w czwartek o 6.00 rano w katedrze w Siedlcach będzie msza święta dziękczynna z okazji 8 rocznicy ślubu mojej i męża z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie :-) jeśli macie czas zapraszam na mszę lub się pomódlcie gdzie i kiedy możecie :-) 

poniedziałek, 09, lipiec 2018

Damian z WJD

Szczę Boże: Bracia i Siostry, Bóg mnie narodził, spotykałem kolęzankę z wspólnoty. Pomagałem koleżance naprawić rower. Pozdrawiam was.

czwartek, 05, lipiec 2018

Jurek z WJD

"Gościu" z dnia 15 kwietnia 2018r. postaram się pomóc na ile będzie to możliwe. Proszę o kontakt poprzez www.siedlce.odszkodowania.euco.pl

Jurek

niedziela, 01, lipiec 2018

Damian z WJD

Szczę Boże, Bracia i Siostry, dziękuje panu Bogu mam przyjaciół na można na ich liczyć i dobrze z nimi się bawić wspólnie i poświecać czas na to. Pozdrawiam was :).

czwartek, 28, czerwiec 2018

Magi

Błagam o modlitwę za zagrożoną ciążę i za mnie i za męża, by syn urodził się zdrowy :-) termin mam na 9/11/18. pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję za wszystko :-) 

środa, 27, czerwiec 2018

Ks. Tomasz

ZMIANA MIEJSCA ODPRAWY ODPOWIEDZIALNYCH W PONIEDZIAŁEK 2.07 O GODZINIE 18:00 W SALI PRZY ZAKRYSTII ŚW. JÓZEFA.

poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Ks. Tomasz

W najbliższy poniedziałek to jest 2 lipca o godz. 18:00 w gmachu SNE przy ul. Szkolnej 22 odbędzie się odprawa wszystkich osób odpowiedzialnych za poszczególne posługi podczas ewangelizacji w Okunince. Na tym spotkaniu każdy odpowiedzialny przedstawi swoją wizję realizacji zadania, którego się podjął.  Obecność obowiązkowa.

poniedziałek, 25, czerwiec 2018

gość

Duchu Święty przyjdź i działaj i umacniać i ubogacjaj.Tobie się oddaje. I Tobie powierzam moją rodzinę. Ty nas znasz po imieniu. Ty wiesz czego nam potrzeba. Bądź uwielbiony Panie mój i Boże. Dziękuję Ci za wszystko co już za mną i co przede mną. Ty trzymasz pieczę nad moim życiem. Bądź uwielbiony w każdym ludzkim sercu, najpiekniejszej Twojej świątyni. Chwała Ci Panie.

sobota, 23, czerwiec 2018

Sebastian Wojtkowski

Witam serdecznie. Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Małgosię. Jest po cesarskim cięciu dzięki temu mamy wspaniałego synka Kacperka ale rana nie goi się i żonie grozi trzecia operacja w ciągu miesiąca. Z góry dziękuję. Bóg zapłać

piątek, 22, czerwiec 2018

gość

Szczę Boże: Bracia i Siostry: pomogłem w sklepie staremu panu zrobić zakupy, wybrać tańsze produkty. Bóg mnie dwa razy nagrodził w następny sklepie spotykałem moja ulubiona koleżankę kasjerkę zostawiłem u niej moje zakupy. Bóg mi zrobił że mam bliska osobę prawie jak siostrę że mogę z nia często rozmawiać na różne tematy na swoim osiedlu. Pozdrawiam was :).

wtorek, 19, czerwiec 2018

Damian z WJD

Szczę Boże: Bracia i Siostry: pomogłem w sklepie staremu panu zrobić zakupy, wybrać tańsze produkty. Bóg mnie dwa razy nagrodził w następny sklepie spotykałem moja ulubiona koleżankę kasjerkę zostawiłem u niej moje zakupy. Bóg mi zrobił że mam bliska osobę prawie jak siostrę że mogę z nia często rozmawiać róznych rzeczach  na swoim osiedlu. Pozdrawiam was :).

wtorek, 19, czerwiec 2018

Rafał Oleszczuk

 

W związku z sobotnim Wieczorem Chwały w amfiteatrze poszukuję osoby która posiada uprawnienia elektryczne SEP ponieważ ja nie będę mógł być, a osoba z takimi uprawnieniami jest niezbędna. Jeśli ktoś posiada takie uprawnienia proszę o kontakt ze mną

(tel: 518-385-641) lub z ks. Tomkiem.

poniedziałek, 18, czerwiec 2018

Ks. Tomasz

Odpowiadając na post "Gościa" z dnia 16.05. zamieszczony nieco niżej informujemy, że tegoroczna edycja Wieczoru Chwały "Mój Tata - mój bohater" z okazji Dnia Ojca odbędzie się w dniu 23.06 tj. w sobotę o godz. 18.00, jak zwykle w siedleckim amfiteatrze. Już po raz piąty organizujemy to wydarzenie i ta data już dawno została ustalona z podmiotami, które z nami współpracują (SNE, MOK itp.). Jesteśmy świadomi, że część ojców wybiera się na Jasną Górę, ale tam czy tu w Siedlcach, jeden cel nam przyświeca: modlitwa wstawiennicza za ojców. Im więcej takich miejsc, tym lepiej:)

piątek, 18, maj 2018

Agata

Proszę o modlitwę za  Adama. Nie odzyskuje przytomności.

czwartek, 17, maj 2018

gość

Szczęść Boże,

Przypuszczam, że w tym roku wzorem lat ubiegłych na amfiteatrze odbędzie się wieczór Chwały "Mój tata, mój bohater". Mam tylko nadzieję, że nie będzie on 23.06.2018r? W tym dniu jest męskie oblężenie Jasnej Góry i z tego co wiem, to sporo Ojców się tam wybiera, więc jeśli nie zapadły jeszcze decyzje odnośnie terminu, proszę wziąć pod uwagę to wydarzenie. Na pewno są ojcowie, którzy chcieliby być na Jasnej Górze, ale także wraz ze swoimi dziećmi być na amfiteatrze.

Pozdrawiam

Z Panem Bogiem!

środa, 16, maj 2018

Urszula

BSiostry i Bracia, 

W poniedzialek 9 kwietnia o godz. 18-ej spotykamy się w parafii Sw. Józefa na Eucharystii, w intencji dziękczynno-błagalnej o całkowity powrót do zdrowia naszej Beatki.

Chwała Panu

czwartek, 05, kwiecień 2018

Ks. Tomasz

Serdecznie dziękuję za życzenia z okazji Pamiątki Ustanowienia Kapłaństwa Służebnego w Wielki Czwartek, zamieszczone na głównej stronie WJD. Niech Pan Wam bogosławi +

sobota, 31, marzec 2018

Administrator strony internetowej

Pragniemy odnieść się do informacji z czwartku (29.03) zamieszczonej poniżej. Nasza Księga Gości jest otwarta dla wszystkich odwiedzających stronę. Służy ona do zamieszczania postów dotyczących życia naszej Wspólnoty. Jest też platformą dzielenia się świadectwami osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym Panem. Ponadto, poprzez naszą Księgę Gości można poprosić o modlitwę w różnych potrzebach. Post z czwartku (29.03) tylko częściowo spełnia wymienione powyżej warunki. Jego treść zaczyna się od "prośby o modlitwę". Natomiast ostatnia część postu była sugestią do przekazywania pieniędzy na zamieszone w treści dane konta bankowego (zostały one już usunięte). W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że nie jesteśmy upoważnieni do wspierania zbiórek prowadzonych w taki sposób. Dlatego w przyszłości wszelkie podobne prośby będą natychmiast usuwane. Prosimy wszystkich Gości o uszanowanie tych zasad. Jest wiele innych sposobów na pomoc bliźnim, których znamy lub których dane są wiarygodne, w przeciwieństwie do autora opisywanego postu, który posotał anonimowy.

Ps. Prosimy Braci i Siostry z WJD o wsparcie modlitewne dla tej rodziny.

czwartek, 29, marzec 2018

 

Powered by Phoca Guestbook